electroworld alışverişMediaMarkt dan sonra bir alışveriş merkezi daha. Bakırköye şubesi açılacak olan bir alışveriş merkesi ElectroWorld. Sitesini girip bakıyoruz http://www.electroworld.com.tr/Default.htm ve gerek tasarım gerek flashlar vs MediaMark’tan bir fark göremiyorum.

Yine izliham yine haberlerde üstüste çıkmış insanlar göreceğiz desenize. Herkes bu durumu yeriyor aslında. Ama bende MediaMarkt a gitmiştim, o facianın içine… Ama amacım 1000 ytl verip dandirik LCD ekranları 600 milyon verip Wi-Fi bile olmayan bir laptobu almak değildi. Sadece gezmek işte nabız yoklamak. Bide severim böyle kalabalık yerleri 😀

Neyse ama dikkatimi çeken şuydu ki, orada ne insanlar gördüm; adam belli asgari ücret alıyor sırf ucuz diye 1000 ytl lik plazmayı kucaklamış ödeme yapmayı bekliyor.

Yok yani ucuz olabilir gerçekten ama ihtiyacın olmayan birşeyi niye alırsın ki? Benim mp3 playerım bozulmuştu gitti 20 ytl ye mp3 player aldım. Lazımdı da hala da kullanıyorum. İyi mi ses veriyor? Hayır!. E 20 milyonluk cihazdan anca onu alırsın. Ama depolama olarak bile işime yarıyor.

Herneyse 6 Aralık ta açılış yapılıyormuş. Boş vaktim olursa ( ki olmaz sanırım çünkü ondan sonraki hafta sınav haftam oluyor) giderim bi gezer gelirim…

Wink