HP pavilion servisEvet beklenen gelişme geldi 🙂 Dün servisi sabah aradım be bilgisayarımın onarımının bittiğini ve Kadıköy’e kargolandığını söylediler. E dedim” daha 1 ay oldu vereli ne çabukLaughing yaptınız” içimden. Neyse an itibariyle sağolsun HP çağrı merkezinde bana yardımcı olan Uğur Hanım tarafından 3. günde gönderilen  yedek bilgisayarı teslim ettim ve bilgisayarımı aldım. Neler değişti peki:

Şikayetim üzerinde klavye değiştirilmiş. Gıcır gıcır klavye takılmış ve eksendeki eğiklik kaybolmuş. Batarya HSTNN-DB42 model 12 CELL(hücreli) bir bataryayla değiştirlmiş.

Sonuç olarak uzun bir süre parça bekledim. Ama nihayetinde yapıldı.Artık bıkmıştım Çağrı merkezini arayıpta “Erhan Bey parçalarınız bekleniyor” lafını duymaktan Foot in mouth. Şu an gördüğüm kadarıyla batarya eskisine göre çokkk çoook iyi. Wireles Lan kapalı ve güç seçeneği Portable/Laptop kısmında ve 1 saat oldu daha %50 si bitti. Ayrıca bilgisayar beklemede değil sürekli birşeyler yazıyorum. Hatta bu mesajı yazıyorum Innocent.

Neyse lakin allah HP servisine düşürmesin. Bilgisayarımdan sistem olarak çok memnunum ama yinede sıfır bir bilgisayar alcaksınız HP önerirmiyim bilemiyorum. Ama Pavilion işte ne kadar arıza çıkarsa da şıklığından hiçbirşey kaybetmiyor Cool

Sağlıcakla kalın…