Hp pavilion servis izlenimlerim.

Problem: Batarya ve Klavye.

Aldığım ilk günden beri şarjını bi türlü 1 saatin üzerine çıkarmayı başaramadığım bilgisayarımı nihayet servise verme kararı aldımCry(01.10.2007).

Performas olarak gerçekten tatmin edici bir bilgisayar gerek grafik gerek programlarda olsun hiç bir zaman bilgisayar başında uff puff lememe neden olmadı. Lakin Pavilion ların genelinde olan batarya sorunu benide buldu malesef.

Servise verdim. İşte dananın kuyruğu burada kopuyorLaughing . Batarya problemi olan bir bilgisayarn sadece bataryasını değil herbirşeyinin istiyorlar serviste. Hadi tamam yeek bilgisayar alırım idare ederim dediğiniz anda ise “bilgisayarımda değerli bilgi yoktur” şeklinde bir kağıt imzalıyorsunuz. Yani bilgilerde havaya uçuyor. Bir de yüzsüz yüzsüs size ** da bilgilerinizi ücretli yedekleyebileceklerini söylüyorlar. İyide bu bilgisayar garantili değil mi arkadaşım ? Yok yani madem bilgisayarıda istiyorsun bari bilgilere sahip çık

Her neyse bugun verdiğimin 10. günü ama daha teknik serviste ki arkaaşlar yeni anlamışlar bilgisayarın sorununu. Batarya ve klavyeymiş ( Allah Allah hadi ya Cool )  bilgisayarın sorunu. Sizce ikisininde sorununu anlamak 10 gün sürer mi ?

Neyse şimdi servisi aradığımda da “Yurt dışından parça bekleniyor” deniliyor . Yahu sen servis değilmisin elinde hiç mi yedek parça yok :S

Lakin yalan dolan kandırmaca….. Kim bilir neler yapıyorlar bilgisayarıma….

Suck Pavilion :yeap: