Kısa bir zaman önce LCWaikiki için bazı suçlamalar ve iddalar içeren bir mail yollanmıştı bazı arkadaşlara. Bana gelmemiş “enteresan”. Mailde LCWaikiki’nin leyla zanaya satıldığı ve LCW ürünlerinin boykot edilmesi gerekdiğini içeren ayrıca klasik forward mailde bununması gereken” Bunu elaleme postalayın” cümlesi varmış.

Aradan kısa bir zaman geçer ki memleketim insanı bu maili yolar da yollar… Sonunda durua LCW el koydu. Yapılan açıklamada(oda önceki günlerde yapılmış ama ben anca okuyabildim ne yapıyımSmile) “böyle bir olayın gerçekleşmediği LCW’nin satılmadığı” söylendi. LCWnin resmi sitesi http://www.lcwaikiki.com/ daki açıklamada şu şekildedir:

“Son günlerde internette dolaşan bazı e-postalarda ve mesaj programlarında LC Waikiki markasının satıldığı yönünde bir iddia yer almaktadır.

Şirketimizin itibarını sarsmaya ve başarısını gölgelemeye yönelik bu iddianın asılsız olduğunu, yayınlayan ve dağıtanlar hakkında yasal işlem başlatıldığını kamuoyuna duyururuz.

Misyonu ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak ve vizyonu bir Türk markasını Dünya 1. ligine çıkartmak olan grubumuzun tarihçesi, başarıları ve sosyal yardımları hakkında daha detaylı bilgiyi, tanıtım filmimizi seyrederek veya sitemizin kurumsal bölümünü inceleyerek elde edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Tema Holding Yönetim Kurulu”

İşte durum böyle böyle… LCW dan rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz. Bende birkaç kazak almayı düşünüyordum Wink