Merhaba;

Önceki yazılarımı da okuyorsanız biliyorsunuz ki 1 Ekimde HP Pavilion DV6189 marka dizüstümü PİL ve Klavye şikayetleri yüzünden servise bırakmıştım. Sağolsunlar 25 güncük bir sürede tamir edip ulaştırdılar bana. 25 Ekim perşembe günü aldığım bilgisayarım 26 Ekim Cumartesi günü tekrar arıza yaptı. Windows bekleme komunundayken elimi Touch Pad e sürttüm açılması için ama nafile. Bilgisayar ekranı karardı. Neyse power tuşuna 5 saniye basarak kapattım bilgisayarımı ve sonra yeniden açtım ama açabilene aşk olsun BIOS giriş ekranı bile gelmeden restart atıyor bilgisayar.

Önceden böyle bir sorunu olan bilgisayarım sizce neden servisten geldiğinde böyle bir sorunla karşılaşıyor ?Şimdi arayacağım müşteri hizmetlerini ve bana bilgisayarı tekrar servise bırakmamı isteyecekler. Hani nerde müşteri memnuniyeti,  nerde HP garantisi. 7 ay önce alıpta 2 ayı serviste geçiren bir bilgisayardan nasıl memnun olabilirim  ki ?Cry

Bu sefer servise tekrar veriyorum ve HP’nin  artık göz yumulan, klasikleşmiş şikayetlerinin hepsini sıralayacağım o kağıda yeter artık burama kadar geldi diyebiliyorum.Yell İşte servis fişimde yer alacaklar:

“TouchPad çok ısınıyor elimi deyemiyorum”
“Fan hiç durmuyor ve gürültülü çalışıyor”
“Pili değiştirildi ama yine 2 saate ulaşamadım. 1.5 saat gidiyor”
“Tuşların altından kulak tırmalayan bir cızırtı geliyor”
“Wireless kopup-kopup tekrar bağlanıyor”
“En önemlisi bilgisayar açılmıyor ”

Hadi bakalım yapın bu bilgisayarı.Undecided