Neden Web Sayfası ?

Farketmiyor musunuz siz bile bişey arayacağınızda öncelikle Google'a girip arıyorsunuz. Mağazada bir ürün gördüğünüzde de internette ne kadara satılıyor acaba diye bakıyorsunuz.

Şimdi sorunun cevabını buldunuz mu?

Kendi Sitemi Nasıl Açarım?

Çok az maliyet ile bir site kurmanız gerekiyor. Hiçbir kodlama gerekmeden kendi ücretsiz web sitenizi kendiniz açmak istiyorsunuz.

Bir tasarım seçip ve hemen özelleştirmeye başladığınız bir programa ihtiyacınız var ise yapmanız gereken bu Wordpress.

Neden Wordpress?

Kolay kurulum, internette bolca destek, çok fazla tema desteği, çok fazla eklenti desteği ve arama motoru optimizasyonunu en iyi yapan blog yazılımlarından birisi olması.

Böyle bir siteniz olsun istemez misiniz?

Ne kadar maliyetim olur?

Öncelikle www.siteadiniz.com şeklinde bir domain almanız gerekiyor ve sonra da bu domain 'i barındırmanız için bir adet hosting sahibi olmanız gerekiyor .

Giriş miktarını sizler için araştırdım ve 9$'a .com domain ve yıllık 15$'a da İsimtescil.net'den toplamda günümüz kuru ile 70 ₺ civarına 1 sene kullanabileceğiniz siteniz hazır.

.com yerine farklı bir uzantı tercih edebilirsiniz. Bu durumda ücretiniz seçtiğiniz uzantıya göre artar ya da azalır.

Hosting için de başlangıç paketi Wordpress kurmaya gayet uygun. Birtane örnek site açıp yükledim. Açıkçası hızını çok beğendim.

Hosting ve Domain konusu ile ilgili her türlü sorunuz için yorum yazabilirsiniz ya da erhan@harmanaya.info'dan bana ulaşabilirsiniz.