wireless routerSizin de kablolu modeminiz var ve bunu nasıl kablosuz yapsam diye mi düşünüyounuz. Benim gibiSmile. Ben yaptım. Oldu :). Cuma günü donanimhaber de tur atarken Sıcak Fırsat bölümünü bir ziyaret edeyim dedim. Normalde üyeyken hiçbirşekilde girmezdim. Girdiğim yerler sadece Hosting, elektronik bölümleri felandı.

Neyse konuyu uzatmadan geleyim. Bir fırsat bildirilmiş. SmartNet Wireless Router 25 ytl. Evet gayet de ucuz geldi. www.hepsiburada.com’da [şuradaki] adreste görebilirsiniz. Marka tanıdık değil (ben hiç duymadım en azından). Cuma günü SüperHızlıGönderi avantajıyla siparişimi verdim kargo ücretiyle beraber bana 30 YTL ye geldi. HSBC ile tek çekim cırrttttWink.

Bugün elime ulaştı hatta tahminen 20 dakika önce. Cihaz tak-çalıştır prensibiyle çalışıyor. Bağlantısını tamamladıktan sonra zaten Şifresiz biçimde otomatikman wireless internetiniz hazır. Ama güvenlik açısından kutudan çıkan CD ile cihazın programını kurup şifrelemekte fayda var. Ben WPA ile şifreledim.

Şiddetle tavsiye ederim. Şu anda Süper Hızlı Gönderi olayı kalkmış ama 30 YTL ye gerekirse 1 hafta da beklenir. Unutmadan aynı cihaz Teknosa’da 61 YTL ye satılıyor.Smile

hepsiburada.com wireless router